W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Tarnobrzega

ul. Kościuszki 32
39-400 Tarnobrzeg

tel. centrala: (+48) 15 822 65 70
fax: (+48) 15 822 52 81
e-mail: um@um.tarnobrzeg.pl

skrzynka podawcza
e-PUAP Urzędu Miasta Tarnobrzega
:
/43m87xibay/skrytka

NIP: 867 000 76 81
Regon: 830413509

Radni Rady Miasta VIII kadencji

Radni Rady Miasta Tarnobrzega VIII kadencji

Prezydium Rady Miasta

Przewodniczący:

Bogusław Potański- b.potanski@um.tarnobrzeg.pl

Wiceprzewodniczący:

Bożena Kapuściak- b.kapusciak@um.tarnobrzeg.pl

Waldemar Szwedo- w.szwedo@um.tarnobrzeg.pl

 

Radni:

Adam Rębisz- a.rebisz@um.tarnobrzeg.pl

Alfred Martyniak- a.martyniak@um.tarnobrzeg.pl


Andrzej Biernat- a.biernat@um.tarnobrzeg.pl


Anna Pekar- a.pekar@um.tarnobrzeg.pl


Artur Kiper- a.kiper@um.tarnobrzeg.pl


Cezary Mikrut- c.mikrut@um.tarnobrzeg.pl


Damian Szwagierczak- d.szwagierczak@um.tarnobrzeg.pl


Dominika Kliza- d.kliza@um.tarnobrzeg.pl


Kamil Kalinka- k.kalinka@um.tarnobrzeg.pl


Leszek Ogorzałek- l.ogorzalek@um.tarnobrzeg.pl


Łukasz Nowak- l.nowak@um.tarnobrzeg.pl


Marian Cąpała- m.capala@um.tarnobrzeg.pl


Marian Zioło- m.ziolo@um.tarnobrzeg.pl


Monika Łagowska- Cebula- m.lagowska-cebula@um.tarnobrzeg.pl


Sławomir Partyka- s.partyka@um.tarnobrzeg.pl


Teresa Gołębiowska- Piś- t.golebiowska-pis@um.tarnobrzeg.pl


Waldemar Stępak- w.stepak@um.tarnobrzeg.pl


Włodzimierz Trybuła- w.trybula@um.tarnobrzeg.pl

 

Powiadom znajomego